En İyi Bitcoin ve Altcoin Faucet (Musluk) Sitesi!

                                                                  Öncelikle hepinize Merhaba!
     Bu yazımda Bitcoin ve Altcoin kazanma adına yeni keşfettiğim bir Faucet (musluk) sitesinin tanıtımını yapmak istiyorum. Sitenin kullanımıyla alakalı tecrübelerimi sonuna kadar okumanız dileğiyle!


      Site içerisinde: Bitcoin, Bitcore, Potcoin, Dogecoin, Dash, Blackcoin, Peercoin, Primecoin, Ethereum, BitcoinCash, Litecoin, Bytecoin, Pivx, Puracoin, Digibyte, Syscoin, Stratis, Reddcoin, Pinkcoin, Minexcoin, Marketcash, Niobiocash ve Groestlcoin!
 Faucet Musluğundan bu Kripto para çeşitlerinden satoshiler kazanabiliyorsunuz.

 Kazanılan oranlar Sabit rakamlardır değişmiyor bunu belirteyim!


Kazandığınız tüm satoshileri  FaucetHub adresinize anında gönderebiliyorsunuz.

Peki yukarıda bulunan Coin'lerin birçoğu Faucethub sitesinde bulunmuyor bunları nasıl göndereceğiz diye bir soru aklınıza hemen gelmiştir. Bu sorunun cevabı: Site içerisinde Exchange (Değişim) Özelliğinin bulunmasıdır. Yani Faucethub sitesinde bulunmayan Coinler'i site içerisinde kazandığınız diğer Coinlerin satoshilerinin oranlarına uygun olarak dönüştürürerek Faucethub cüzdan adreslerinize gönderebiliyorsunuz.

Exchange (Değişim) bölümü Ekran Görüntüsü:


Dönüşümlerinizi istediğiniz Coinle yapıp Faucethub üzerinde bulunan Cüzdan adresinize anında gönderebilirsiniz.

 Bu siteden kazançlarınızı çekebilmeniz için yukarıda değindiğim Faucethub sitesine kayıt olmanız ve orada kaydettiğiniz Cüzdan adreslerinizi, bu siteye de kaydetmeniz gerekiyor. Eğer FaucetHub sitesine kaydınız yoksa http://faucethub.io adresinden kayıt yapabilirsiniz!


      Yazımı sonuna kadar okumanız faydanızadır bunu belirtmek istiyorum! Ben okumak istemiyorum hemen kullanmak istiyorum sonra yapa yapa öğrenirim diyorsanız, Bu siteye gitmek için https://www.faucetcrypto.com adresine tıklayabilirsiniz!

     
Siteye kayıt olmak çok kolay: Kullanıcı adı, E-posta ve bir de Parola bu kadar! Kayıt penceresi genel görünümü şu şekilde:      Siteye kaydolduktan sonra yapacağınız ilk iş Faucethub sitesi üzerinde kaydettiğiniz Cüzdan adreslerinizi bu siteye de kaydetmek. Çünkü bu site ödemeleri yalnız Faucethub sitesinde bulunan cüzdan adreslerinize yapmaktadır.
 Kaydetme işlemi için siteye girer girmez sol kenarda buluna Site içi menüler'in içerisinden Cüzdan bölümüne tıklamak, tıkladıktan sonra karşınıza aşağıda ki gibi bir görüntü gelecek:
      Bundan sonra her 12 dakika da bir Musluklardan satoshiler kazanıyorsunuz. Ama burda şunu belirtmem gerekiyor her ne kadar bu site, FaucetHub gibi musluklardan satoshiler kazandırsa da Faucethub gibi karışık ve insanın gözünü yoran ve kafasını karıştıran bir özelliğe sahip değil. Oldukça kullanışlı ve kolay bir arayüze sahiptir. 

Site içerisinde Sol kenar bölümünde bulunan Menülerden Coins (Madeni Para) bölümüne tıkladıktan sonra artık site içerisinde yukarda verdiğim Coin türlerinden satoshilerinizi kazanmak için hazırsnız. Faucet bölümü ekran görüntüsü şu şekilde:
     
   Resimde de görüldüğü gibi "İddiaya hazır " bölümüne tıkladığınızda karşınıza çözülmesi gereken bir Captcha veya 5-10 veya 20 saniye bekletecek reklamlar çıkacak bu aşamadan sonra ise satoshileriniz anında hesabınıza yansıtılacak. 
20 saniye mi?! diye korkup çekinmeyin size ne gösterilmesini istiyorsanız onu seçebilme imkanı da sizin elinizde. Site içerisinde, Sol kenar Menüde "Shortlinks" bölümüne tıklayıp, bu seçiminizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları sadece captcha çözerek kolayca geçeceğiniz, kimisi "5 saniye" bekletmeli reklam geçişleriyle bekletme yaparak kazandırıyor.
Shortlinks bölümüne tıkladığınızda Ekran görüntüsü şu şekilde: 
Bu reklam ve captcha işini de hallettikten sonra, sıra geldi bizi ilgilendiren bölüme. Kazandığımız satoshileri nasıl çekeceğiz. Bunun için yapmamız gereken tek şey Sol kenar Menü de "Withdraw (Çekilme)" yazan bölüme tıklamak bu aşamadan sonra aşağıda ekran görüntüsünde olduğu gibi "Şimdi Çekin" bölümüne tıklamak


İlgili alana tıkladıktan hemen sonra kazançlarınız en başta da belirttiğim gibi site içerisine kaydetmiş olduğunuz FaucetHub üzerinde kaydettiğiniz cüzdan adreslerine anında gönderilecektir. Bu siteye ulaşıp kazanmaya hemen başlamak için Lütfen tıklayın: 
https://www.faucetcrypto.com


       FaucetHub da gerçekten zaman verilirse güzel getirileri olan geniş kapsamlı bir sitedir. Faucethuba üye olmak istiyorsanız siteye http://faucethub.io bu linkten ulaşabilirsiniz!

Yorumlar